Pre rodičov predškolákov a budúcich predškolákov

Máte doma predškoláka, alebo dieťa ktoré sa ním v budúcom školskom roku stane?

Tak neváhajte a využite tento čas. Pomôžte mu pripraviť sa na školu. Rada vám s tým pomôžem.

Nenechajte tento čas len tak plynúť. Bola by to veľká škoda to nevyužiť.   

Naučím vás jednoduché cvičenia, alebo hry, ktorými prispejete k úšpešnosti dieťaťa v škole. Takéto úlohy môžete s dieťaťom precvičovať aj počas bežných prác v domácnosti a to bez toho, aby si dieťa všimlo, že ide o cielený nácvik.

Takto môžete rozvíjať reč a jeho slovnú zásobu, matematické schopnosti, pamäť, orientáciu v priestore a čase…

Ak v tomto čase budete s dieťaťom pracovať čo len krátky čas, tak výsledky sa určite dostavia.

Pre predškolákov a budúcich predškolákov som pripravila 5-týždňový online program „Hurá do školy“, kde sa zábavnou a zážitkovou cestou lepšie pripravia na školu, rozvinú si svoje zručnosti a vy si trošku oddýchnete. Chcete o ňom vedieť viac? Kliknite tu »

 

Ak chcete vedieť o príprave dieťaťa na školu viac, stiahnite si eBook

eBook: Čo by malo dieťa vedieť pred nástupom do 1. ročníka

  • Chceli by ste, aby vaše dieťa zažívalo v škole úspech od prvého dňa?
  • Chceli by ste vedieť, či je Vaše dieťa na školu pripravené?
  • Chceli by ste vedieť, ako vášmu dieťaťu môžete konkrétne pomôcť, aby tomu tak bolo?

V eBooku nájdete praktické tipy a 16 jednoduchých cvičení pre rodičov, ktoré si s vašim dieťaťom ľahko spolu prejdete a vedome sa s ním môžete na školu pripraviť.

0
rodičov si už stiahlo tento ebook
Komentáre

Pridať komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Vaše osobné údaje sú u mňa v bezpečí a použijem ich výhradne pre účely spracovania pre účely spracovania tohto komentára. Osobné údaje spracovávam v súlade s Nariadením EÚ GDPR a Zákona č.18/2018, podrobnosti o svojich právach sa dozviete v zásadách o spracúvaní osobných údajov na mojej webovej stránke.